Kaş Vitamini

Kaş Kontür
4 Kasım 2020
Hydrafacial
4 Kasım 2020
Hepsini Göster ↓

Kaş Vitamini

Kıl köklerinin canlandırılması amacına dayanan kaş vitamini işlemi seyrelmiş, zayıf veya çeşitli nedenlere bağlı olarak dökülmüş kaşların tekrar çıkmasını sağlar.
Kaş vitamini;
Stres,
Dış nedenler
Yanlış beslenme,
alışkanlıklar,
Kullanılmış olan bazı ilaçlar,
• Genetik yatkınlıklar gibi faktörler sebebiyle dökülen, küsen kaşlar için mükemmel sonuçlar çıkarır.
Kaş vitamini, güçlü içeriği sayesinde kaş kıllarının diplerine kadar nüfuz ederek kaşların beslenmesini sağlar. Vitamin uygulaması esnasında kullanılan serum, kıl köklerinin canlanmasına, güçlenmesine ve dökülen yerlerde yeniden tüylerin çıkmasına yardımcı olur.
Kendi kaşlarınızla en doğal sonuca varın.
Uzman kişiler tarafınca uygulandığında etkisini gösteren kaş vitamini uygulaması, tamamen doğal sonuçlar çıkartır. Kontür makyaj uygulamalarından değişik olarak kişinin kendi doğal kaşlarının çıkmasına yarayan bu uygulama, kaşın yapısına ve sıklığına göre 3-5 seans arasında değişiklik gösterebilir. Vitamin ve yağlarla kaşları destekleyen bu işlem bir cihaz sayesinde kaşlara yedirilerek işlevini kaybetmiş kaş köklerini uyarır ve aktif hale getirir.
Kaş vitamini nasıl uygulanır?
Kaş serumu cihaz sayesinde kaş köklerine nüfuz etmesi için kullanılır. Yaklaşık yarım saat süren bu işlem, istenilen sonucu elde etmek amacıyla 3-5 seans olarak yapılır. Seanslar arasında en az 20 gün olmalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir