Kaş Kontür

Protez Tırnak
2 Kasım 2020
Kaş Vitamini
4 Kasım 2020
Hepsini Göster ↓

Kaş Kontür

Mimik ve jestlerle beraberinde karşıdaki kişiye “bizim hakkımızda imtina” uyandıran kaşlar, sosyal yaşamımızda oldukça önem arz eder. Karşıdaki bireyin kaşlarına bakarak onun hakkında tahminler çıkarabildiğimiz bu günlerde kaş görünümü, büyük önem taşıyor. Çünkü; oldukça kavisli ve dik bir biçimde alınan kaşlar, sizi “sinirli bir kişiliğe sahip” gibi insanlara yansıtabiliyor.

 

Bunun yanında “seyrek, düzensiz ve dağınık” kaşlar ise sizin “umursamaz” biri olduğunuzu yansıtabiliyor. İşe giriş sırasında en önemli gözlem olan beden dili ve dış görünüm nedeniyle hayal ettiğiniz işlere girme olasılığınızı bile kaybedebiliyorsunuz. Bu sebeple kalıcı kaş kontürü ile kaş kalınlaştırma hem estetik görüntü elde etmek hem de dış görünüşü sosyal yaşam içerisinde iyileştirmek amacıyla sıklıkla tercih edilir.

Son senelerde oldukça popüler hale gelen kalıcı kaş kontürü ile kaş kalınlaştırma, vaktinizi size hediye edebilen bir uygulamadır. Her gün kaşı çizmek ve doldurmak ile öldürdüğünüz zaman dilimini sizlere kazandıran kaş kalınlaştırma uygulaması ile iletişim açısından daha pozitif enerji sunan bir kaş yapısına da erişmiş olursunuz. Doğuştan kalın ve gür kaşlara sahip değilseniz sizin için en doğru işlem olan kalıcı kaş kontürü uygulaması ile kaşlarınızı yeniden şekillendirmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir