Hydrafacial

Kaş Vitamini
4 Kasım 2020

Hydrafacial nedir?

Dünyada cilt yenileme, leke ve akne tedavisinde mükemmel derecede sonuçlar çıkaran yeni bir teknoloji olan HydraFacial, dünyanın en önde gelen cilt bakım sistemi üreticisi olan Edge tarafında çıkarılmıştır. Dünya üstünde ki FDA onaylı tek, düzenli cilt bakım cihazıdır ve 2015 senesinin en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi olarak seçilmiştir. Öteki uygulamalardan değişik olarak Hydrafacial son derece güvenli ve hızlı bir cilt yenileme imkanı sağlıyor. Uzun süredir önüne geçilemeyen üstün vortex teknolojisi ile cilde zarar vermeden cildin iyileşmesine fayda sağlayan Hydrafacial artık birçok elit güzellik merkezi tarafından cilt bakımlarının da vazgeçilmezi olarak görülüyor.

Hydrafacial nasıl bir etkisi vardır?

Hydrafacial daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde çok rahat bir şekilde ulaşılmasını sağlayan Hydradermabrazyon teknolojisine sahiptir. Bu yöntem ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi uygulamalarının bir araya getirildiği bir sistemdir.

Hydrafacial işleminde neler uygulanır?

Temizleme; cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlik.
Sıvı-dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanılarak peeling uygulaması normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş olmadan cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır.
Serum işlemi; sivilce, leke ve ya kırışıklıklar gibi ciltteki probleme göre özel serumlar yapılır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyen serum işlemi yapılır.
Nemlendirme; özel spiral dizaynı sebebiyle nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır.

Hydrafacial hangi durumlarda etkilidir?

Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde muazzam sonuçlar ortaya sermektedir.

Hydrafacial kimlere uygulanabilir?

Ciltteki problemlere göre her yaş grubuna uygulanabilir.

Hydrafacial kaç seans olması önerilir?

Haftada 1 kez olmak üzere, 4 ile 6 seanslık bir kür idealdir. Sonrasında güzel sonuçların devam ettirilmesi için ayda bir tek seans olması önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir